QUZU HAKKINDA

Dolabında yer alan her bir Quzu tasarlanırken, kalıplara sığmadan, özgürce yaratıldı. Sıcakta, soğukta, yağmurda, güneşin içini ısıttığı o en muhteşem anlarda, kendini daha rahat ve iyi hissetmen için üretildi.

HAKKIMIZDA

Firmamız 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. QUZU 2010 yılından itibaren QUZU adı ile hem Toptan satış hem de 2020 yılından beri QUZU ONLINE ismi ile e-ticaret, perakende sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir.

  • Amacımız

    Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyayı etki altına almak için moda ve stilde kalite ve fiyat dengesini benzersiz bir dijital alışveriş deneyimi ile sunuyoruz. Çalışma ve iş birliği yöntemlerinden büyüme zihniyetine ve rekabet yaklaşımına kadar her aşamada benzersiz bir değer katıyoruz. Amacımız; ileri görüşlü, enerjik ve olumlu bir etki yaratmak için çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek moda sektöründe güçlü ve güvenli ilişkiler yaratmak. Pozitifliğe, eşitliğe ve her yönden kendini iyi hissetmeye yönelik kurum kültürünü ve stratejilerini tüm moda sektörüne yaymak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Modayı her yaş ve tarzdaki kadına sunarak dünyanın farklı yerlerindeki çözüm ortaklarına kucak açıyoruz. Bu doğrultuda dünyanın farklı yerlerindeki müşteri ve tedarikçileri ile ilişkiler kurarak yeni pazarları keşfettikçe büyümeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

  • Hedefimiz

    Dünyanın dört bir yanındaki kadınlar için uygun fiyatlı, şık ve kaliteli modaya inanarak küresel bir marka olma hedefi ile hareket ediyoruz. Vizyonumuz ise Türkiye’de ve bulunduğumuz küresel pazarlarda en başarılı ilk üç kadın giyim markası arasına adımızı yazdırmak. Dünyanın farklı yerlerindeki her yaştan ve tarzdan kadının tüm durumlar için moda ve yaşam tarzı markasına dönüşmek amacıyla yenilikleri en yakından takip ediyoruz. Kendinden emin görünen ve hisseden kadınlar yaratmak için küresel çapta faaliyetlerimize hız kesmeden devam ederek moda dünyasının dinamik atmosferine uygun proaktif ve kreatif çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimize en havalı, kaliteli ve trend ürünleri mükemmel bir fiyata sunmak için tedarikçilerimizle güçlü ilişkilerimize güveniyoruz. Bugüne kadarki yolculuğumuzda büyük ilerleme kaydetmiş olsak da 2027 yılına kadar küresel ve yerel pazarda değer yaratma vizyonu ile yeni müşteri ve paydaşlara ulaşmaya devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Moda dünyasının sürekli değişen ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yenilikçi ve güvenilir çözümler sunarak 2027 yılına kadar Türkiye’de ve bulunduğumuz uluslararası pazarlarda en başarılı üç kadın giyim markasından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Modayı ve trendi, kaliteden ödün vermeden herkese erişilebilir fiyatlarla sunup, farklı tarzlara sahip her yaş grubu kadını tek çatı altında toplayarak onlara daha önce yaşamadıkları bir dijital deneyim yaşatıyor; esnek, hızlı ve rekabetçi tavrımızı koruyarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güven duyduğu, çözüm ortaklarımızın kalıcı olduğu kurum kültürünü sahipleniyoruz.